درباره آسان تِندر

گروه آسان تِندر

گروه آسان تِندر از یک سو متشکل از کارشناسانی است که با داشتن بیش از یک دهه تجربه موفق در انجام پروژه های پیمانکاری، در حوزه اطلاع رسانی مناقصات و مزایدات کشور نیز فعال بوده اند و از سوی دیگر دارای یک تیم نرم افزاری متخصص و توانمندی است که موجب گردیده که ترکیبی کم نظیر از علم و تجربه در کنار هم شکل گیرند.از این رو بر آن شدیم تا سهمی در جهت ارتقاء کیفی خدمات حوزه اطلاعات و اطلاع رسانی فراخوانهای سراسر کشور داشته باشیم تا به این ترتیب بتوانیم در کنار شرکتها و فعالان اقتصادی با ارائه اطلاعات جامع و به موقع آنها را یاری رسانده و با اشتراک گذاری دانش و تجربه خود موجبات رشد و موفقیت آنها را فراهم نموده و به پیشرفت آنها سرعت بخشیم و به این گونه ارزشهای جدیدی را خلق نماییم . ضعف موجود در سیستمهای سنتی و قدیمی در پوشش دهی حجم بالای آگهی های روزانه در سالهای اخیر و متضرر شدن شرکتها به علت عدم اطلاع رسانی به موقع، درکنار نبود درک کافی از میزان اهمیت فراخوانها برای فعالان اقتصادی از سوی این شرکتها ،باعث شد تا با عزمی راسخ در جهت بهبود خدمات این حوزه تلاش نماییم و به لطف اعتماد و همراهی شما بتوانیم شاهد تجلی هرچه بیشتر اهداف و ماموریتهای این گروه با تعهد به رضایت مشتریان، جامه عمل بپوشانیم .

چرا آسان تندر را برای آگاهی از مناقصه ها و مزایده ها انتخاب کرده ایم؟

هیچ فرصتی را از دست نمی دهیم:

  • آسان تندر با بیش از یک دهه تجربه شرکت در مناقصات و مزایدات، سهم اطلاع رسانی به موقع و جامع را در جذب یک فرصت تجاری به خوبی می داند .
  • آسان تندر با تیمی متخصص و دلسوز، شبانه روز در تلاش است تا بیش از 2000 آگهی را در هر روز در اختیارمان قرار دهد.
  • آسان تندر با رصد بیش از 200 روزنامه سراسری و محلی ، 500 وب سایت رسمی و سایر منابع سعی در اطلاع رسانی دقیق تمامی آگهی ها داشته است تا هیچ فرصتی را از دست ندهیم.

هزینه هایمان کاهش می یابد:

  • آسان تندر با تعریف تعرفه های شرکتی و سیستم پرداخت آنلاین ، پورسانت کارشناسان فروش را در فروش ناعادلانه سنتی حذف نموده است و دیگر کارشناسی در راستای منافع شخصی یک سرویس را با 2 قیمت بسیار متفاوت نمی فروشد .
  • آسان تندر با بکار گیری متخصصین نرم افزار وروش های علمی در داده کاوی، علاوه بر افزایش دقت و سرعت در تجمیع داده ها، هزینه ها را به پائین ترین حد ممکن رسانده است، به نحوی که در اشتراک سالانه با هزینه روزانه یک روزنامه به تمامی منابع دسترسی خواهیم داشت .

در وقتمان صرفه جویی می شود:

  • آسان تندر با دسته بندی مناقصه ها ، استعلام ها و مزایده ها در گروه های کاری مختلف، زمان دستیابی ما را به آگهی های مورد علاقه مان به حداقل رسانده است .
  • آسان تندر همه آگهی های مربوط به حوزه های فعالیت ما را با روش های دقیق و پیشرفته در داده کاوی ، دسته بندی کرده و به سرعت آنها را در اختیار ما قرار داده است.

همواره پشتیبانی می شویم:

  • آسان تندر با داشتن پرسنل مجرب و دارای سابقه کار اجرایی در کنار ما است، تا پاسخگوی سوالاتمان و راهنمای مشکلاتمان باشد و با ارائه خدمات مشاوره در طی مراحل شرکت در مناقصات یا مزایدات ما را تا نیل به موفقیت همراهی خواهد کرد.
  • آسان تندر پیشنهادات و انتقادات ما را دریافت کرده و سعی در بهبود خدمات رسانی خواهد داشت زیرا رضایت مشتری برای این مجموعه ارزشمند است.

تمامی حقوق این سایت متعلق به آسان تِندر می‌باشد. طراحی و توسعه توسط گروه ماتیکان